Lietošanas noteikumi

 1. Portāla www.akcijaszobarstiem.lv darbu organizē un koordinē 3M Latvija SIA.
 2. 3M Latvija SIA ir tiesības jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt pašreizējos portāla lietošanas noteikumus; šīs izmaiņas stājas spēkā no to publikācijas portālā.
 3. Uzsākot lietot portālu, lietotājs piekrīt visiem portāla noteikumiem, kā arī iespējamām izmaiņām. Katra lietotāja pienākums ir regulāri pārlasīt šos noteikumus, lai būtu savlaicīgi informēts par veiktajām izmaiņām.
 4. Lai kļūtu par reģistrētu portāla www.akcijaszobarstiem.lv lietotāju, ir jāievēro reģistrācijas kārtība. Katram reģistrētam portāla www.akcijaszobarstiem.lv lietotājam jāievēro, ka datiem, kuri ir norādīti lietotāja profilā, jābūt patiesiem. Katram reģistrētam portāla www.akcijaszobarstiem.lv lietotājam drīkst būt tikai viens profils. Vienā profilā nevar būt reģistrēti vairāki cilvēki.
 5. Katrs reģistrētais portāla www.akcijaszobarstiem.lv lietotājs ir atbildīgs par to, lai viņa portāla piekļuves dati nebūtu pieejami citām personām.
 6. Reģistrēts portāla www.akcijaszobarstiem.lv lietotājs jebkurā laikā var pārtraukt savu dalību portālā www.akcijaszobarstiem.lv, izdzēšot savu portāla www.akcijaszobarstiem.lv profilu.
 7. www.akcijaszobarstiem.lv ir tiesības pēc saviem uzskatiem (t.sk. par ļaunprātīgu lietošanu) bez iepriekšējas brīdināšanas, izdzēst portālā reģistrēto lietotāju profilus, kā arī ierobežot tos vai aizliegt pieeju portālam www.akcijaszobarstiem.lv, nenesot nekādu atbildību par to.
 8. Portāls www.akcijaszobarstiem.lv ir pieejams visiem Latvijas zobārstiem, klīnikām, zobārstniecības materiālu sagādes personālam.
 9. Portālā www.akcijaszobarstiem.lv ir iespēja pasūtīt 3M ESPE produkciju, kas attiecīgā periodā ir pieejams uz akcijas nosacījumiem.
 10. Portāla www.akcijaszobarstiem.lv akcijas piedāvājumus un akcijas ilgumus nosaka 3M Latvija.
 11. Ja kāds no portāla www.akcijaszobarstiem.lv akcijas piedāvājumiem nav akcijas periodā pieejams no 3M ESPE produktu piegādātāja, šo preci pēc Jūsu apstiprinājuma pasūtīs no ražotāja noliktavas, kur par piegādes laikiem informēsim atsevišķi.
 12. 3M ESPE akcijas komplektus piegādās jūsu izvēlētais 3M ESPE partneris.
 13. Portālā www.akcijaszobarstiem.lv ir iespēja izvēlēties, no kura 3M ESPE produkta piegādātāja Jūs vēlaties saņemt pasūtījumu.
 14. Samaksu par veikto pasūtījumu jāveic saskaņā ar rēķinu un samaksas nosacījumiem, kuru Jums uzrādīs 3M ESPE produktu izplatītājs.
 15. Lai izlabotu produktu pasūtījumā ieviesušos kļūdu, lūdzam sazināties ar 3M ESPE, pa e-pastu: info@akcijaszobarstiem.lv (pasūtījumu var mainīt līdz brīdim, kamēr nav saņemts apstiprinājums no preču piegādātāja)
 16. Pirkuma pieteikumu Jūs varat aizpildīt latviešu vai krievu valodā.
 17. Interneta veikalā www.akcijaszobarstiem.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces (tonis, iepakojums vai kas cits). Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties pa e-pastu: info@akcijaszobarstiem.lv
 18. Ja Jums ir pretenzijas par produktu, piegādi, preču pieejamību 3M ESPE produktu izplatītājiem vai citu ražotāju produktu piedāvāšanu kā alternatīvu no izplatītāju puses, lūdzam informēt: info@akcijaszobarstiem.lv